Szerző: shifty | 2009. december 19. | 0 hozzászólás
Jelenleg is zajlik a Command & Conquer 4 többjátékos bétája, azonban ha véletlenül lecsúsztál erről a lehetőségről, akkor ez a közel öt perces, fejlesztői kommentárral megfejelt videó kifejezetten Neked szól!

A mostani, közel öt perces bemutatóban Sam Bass, a Command & Conquer 4 egyik vezető dizájnere mutatja be a játék főbb újdonságait, ráadásul mindezt egy misszió, a Transport Downon keresztül prezentálja az úriember. A negyedik és egyben utolsó, a játék sztoriját lezáró epizód kizárólag PC-re debütál, 2010. március 19-én.

error Új hozzászólások írásához először be kell jelentkezned (ezt az oldal jobb felső sarkánál teheted meg). Vagy ha még nem tetted meg, regisztrálnod kell magadat. A regisztráció ingyenes, és segítségével hozzáférhetsz az oldal és a fórum további szolgáltatásaihoz is. A fórum és a magazin ugyanazt a regisztrációs adatbázist használják, így egyetlen regisztrációval rögtön mindkettő használatához kapsz hozzáférést.
RegisztrációBejelentkezés
Még senki sem szólt hozzá a hírhez!

Adatlap

dobozkép

Kategória: stratégia
Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Los Angeles
Megjelenés ideje: 2010. március 18.

Új fórumtémák

Továbbiak
avatar

Szerző: marjai

19 órával ezelőtt - Dark Orbit Account Eladó
avatar

Szerző: Mercator

1 nappal ezelőtt - World Of Warcraft Account Eladó
Dragonlord

Szerző: Dragonlord

2 nappal ezelőtt - World Of Tanks Unicum Account Eladó!